20.08.2021
20:30
Klub Żak

mirroring

premiera

  • mirroring fot. Anna Zglenicka
  • mirroring fot. Anna Zglenicka

 MIRRORING / Hertz Haus

wyk.: Magdalena Kowala, Anna Zglenicka / współpraca artystyczna Ulriqa Fernqvist i Peter Svenzon / premiera

Spektakl w wykonaniu Magdaleny Kowali i Anki Zglenickiej, z Hertz Haus będzie zrealizowany w sierpniu, a opiekę artystyczną nad rezydentkami obejmie Ulriqa Fernqvist i Peter Svenzon. Premiera otworzy 13. Gdański Festiwal Tańca 20.08.2021.

10 zł zniżka* na KARTĘ TANCERZA

15 zł ulgowe* dla uczniów, studentów oraz seniorów

25 zł zniżka* na KARTĘ DO KULTURY

35 zł

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

Magdalena Kowala: Tancerka i jednocześnie tłumaczka języka hiszpańskiego i katalońskiego. Od roku 2019 współtworzy Zespół HERTZ HAUS. W roku 2019 wraz z Joanną Woźną stworzyła duet „102 i pół", który w 2019 roku zdobył nagrodę główną oraz nagrodę publiczności na Festiwalu SoloDuo w Budapeszcie oraz pierwsze miejsce w Konkursie Choreograficznym MY MOVE 2020 w Tarnowie. W roku 2020 rezydentka Gdańskiego Festiwalu Tańca, co zaowocowało powstaniem spektaklu "Unbody".

Anna Zglenicka: Absolwentka Teatrologii (UG), studiowała też Taniec w kulturze fizycznej (AWF Poznań), oraz Intermedia (ASP Gdańsk). Oprócz tańca zajmuje się sztukami wizualnymi. Współtworzy trójmiejski kolektyw - teatr tańca HERTZ HAUS. W roku 2020 rezydentka Gdańskiego Festiwalu Tańca, co zaowocowało powstaniem spektaklu "Unbody.