28.05.2023
16:00
Klub Żak

Wieczór tańca współczesnego z Ogólnokształcącą Szkołą Baletową im. Janiny Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku

  • fot. Jacek Klejment/Dawid Linkowski

INFO

Pokaz tańca współczesnego uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku / 60 min.

Spektakl zostanie zaprezentowany w niedzielę 28 maja dwukrotnie - o godzinie 16.00 oraz o godzinie 18.00.

Opis:

"Wieczór z Ogólnokształcącą Szkołą Baletową im. Janiny Jarzynówy-Sobczak w Gdańsku" to pokaz etiud choreograficznych w technice szeroko pojętego tańca współczesnego. Uczniowie szkoły zaprezentują się w układach zbiorowych oraz mniejszych formach jak solówki i duety. Podczas wieczoru będziemy mogli zobaczyć klasy V, VI, VII, VIII oraz IX, a więc świeżo upieczonych absolwentów. Choreografie przygotowują: Sławomir Gidel, Artur Grabarczyk, Magdalena Laudańska, Anna Mielczewska, Andrzej Morawiec oraz niektórzy uczniowie szkoły.

Spektakl bez ograniczeń wiekowych.

Kupując bilet na spektakle 27 lub 28 maja otrzymują Państwo darmowe wejście na pokaz pracy Grupy projektowej Joanny Czajkowskiej "Ciało otwarte" (27.05.2023 / G.20.15).

BILETY

20 zł – bez zniżek / 15zł - Karta Do Kultury*, bilet ulgowy*, Karta Tancerza*

Wejście na pokaz pracy Grupy projektowej Joanny Czajkowskiej "Ciało otwarte" (27.05.2023 / G.20.15) – gratis.

Bilety bez zniżek na przedstawienia można nabywać w sklepie internetowym Klubu Żak: https://tickets.klubzak.com.pl/
 
Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty (*1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę). Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom, posiadaczom Karty Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty, a także obywatelom Ukrainy – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub Karty lub dokumentu (paszportu / innego) potwierdzającego wjazd do Polski po 24.02.2022.
 
Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane.
 
Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na spektakle należy odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dane przedstawienie.
 
Kasa czynna w g.15.00 - 21.00, w soboty i niedziele od g.16.00 lub 30 minut przed pierwszym seansem. Kontakt: tel. 58 344 05 73 w.117 (w godz. pracy kasy), kasa@klubzak.com.pl
 
Organizator: Klub Żak, 80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197, biuro@klubzak.com.pl