17.02.2024
17:00
Klub żak, Sala Suwnicowa

WARSZTATY CHARLESTON & LINDY HOP

Informacje

Warsztaty z tańca charleston-modern dance

Prowadzenie: Enrico Paglialunga

Czas trwania: 2h

 

Czerpiący ze swych wielkich poprzedników: stepu, Charlestona i Breakaway’a, wzrastał wraz z muzyką jazzową i podbił serca ludzi na całym świecie. Kiedy w latach 20 XX wieku, taniec Lindy Hop, stworzono na nowojorskim Harlemie, nikt nie przypuszczał, że wkrótce stanie się tak popularny. Fanki i fani serialu „Babylon Berlin” z pewnością nieraz zrywali się z kanapy, gdy w serialu zaczynały się sceny tańca.

17 lutego, podczas 2-godzinnych warsztatów poznacie podstawowe kroki Charlestona, a także proste układy Charleston i Lindy Hop w parach. Warsztaty poprowadzi choreograf 3 i 4 sezonu „Babylon Berlin” – Enrico Paglialunga!

Enrico Paglialunga to mieszkający w Berlinie niezależny tancerz, nauczyciel i choreograf. Edukację taneczną zdobywał między Rzymem a Nowym Yorkiem. Od 2017 roku tworzy choreografie do produkcji teatralnych i filmowych, takich jak wspomniany „Babylon Berlin”, a jego prace były pokazywane w Narodowej Akademii Tańca w Rzymie.

 

Warsztaty są dostępne dla wszystkich powyżej 18 roku życia.

Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Poziom: open, dla poczatkujących i zaawansowanych.

Prosimy o wygodny strój i wzięcie obuwia na zmianę ( z białą podeszwą).

Można przyjść w parach oraz solo :-)

 

BILETY

50 zł - bez zniżek

25 zł - karta do kultury*, bilet ulgowy*, karta tancerza*

 

 
Bilety na warsztaty można nabywać tylko w kasie Klubu Żak.
 
Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty (*1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę). Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom, posiadaczom Karty Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.
 
Zakupione bilety nie podlegają zwrotom. Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie. Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane.
 
Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na spektakle należy odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dane przedstawienie.
 
Kasa czynna w g.15.00 - 21.00, w soboty i niedziele od g.16.00 lub 30 minut przed pierwszym seansem. Kontakt: tel. 58 344 05 73 w.117 (w godz. pracy kasy), kasa@klubzak.com.pl
 
Organizator: Klub Żak, 80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 195/197, biuro@klubzak.com.pl