Jerry & The Pelican System

Jerry & The Pelican System

Bilety na koncerty (obejmują 2 koncerty)

30 zł – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny – tylko w kasie Klubu
55 zł – zniżka* na Kartę do Kultury – tylko w kasie Klubu
60 zł – bez zniżek – w sklepie internetowym i w kasie Klubu

Ticket Information

30 zł, 55 zł, 60 zł
Buy ticket

Jerry & The Pelican System


  • 30.10.2021 | 20:00

  • The ensemble

    Jerry & The Pelican System / Sariani / Avant Days / premiera

    Jerzy Mączyński – saksofon, elektronika  / Katarzyna Dębska - VJ


Saksofonista Jerzy Mączyński, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, stypendysta duńskiego  Syddanskmusikkonservatorium. W 2018 roku rozpoczął studia magisterskie w  prestiżowej szkole Berklee College of Music na kierunku contemporary music performance. Współzałożyciel freejazzowego kolektywu P.E. Quartet, z którym w roku 2018 wydał  album zatytułowany „Cokolwiek”. Leader konceptu muzycznego Jerry&ThePelcianSystem (2019 r. - album w serii wydawniczej ,,PolishJazz”). Cały czas poszukuje najróżniejszych brzmień. Jego styl jest silnie zakorzeniony w europejskiej awangardzie. „Sariani” to solowy projekt, w którym wykorzystał  saksofon jako narzędzie do produkowania poszczególnych ścieżek autorskich kompozycji. Całość można rozumieć jako szeroko pojętą muzykę elektroniczną. 

premiera
Signed by: Avant Days

ORGANIZATOR

GDAŃSKI FESTIWAL TAŃCA

Maria Miotk
maria.miotk@klubzak.com.pl

facebook.com
/gdanskifestiwaltanca

KASA

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117.

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Płatność za bilety kartą lub gotówką. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym http://tickets.klubzak.com.pl/

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje należy odebrać (opłacić) w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 4 bilety na dany spektakl.

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Liczba biletów i karnetów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. Na przedstawieniach obowiązuje zakaz rejestracji i fotografowania profesjonalnym sprzętem.

Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie.