04.12.2022
19:00
Klub Żak

Forward Failure - Premiera

  • Katarzyna Paluch, Aaron Lang / fot. Florian Astraudo

O SPEKTAKLU

 
chor. i wyk.: Katarzyna Paluch, Aaron Lang / opieka artystyczna: Susanna Leinonen / w ramach projektu rezydencja/premiera 2022 Klub Żak / 35 min /premiera

 

„Zwykle wierzymy, że po katastrofie wracamy do normalności. Ale co, jeśli katastrofa będzie ciągła, co jeśli spadniemy od jednego problemu do drugiego, nie rozwiązując żadnego, jak zdołamy utrzymać się na powierzchni w niekończącym się strumieniu katastrof?” W spektaklu "Forward Failure" Katarzyna Paluch i Aaron Lang w sposób lekki ukazują absurdalność egoistycznej współpracy w warunkach nieustannej porażki.

Nad premierą opiekę artystyczną sprawowała fińska choreografka Susanna Leinonen w trakcie dwutygodniowej rezydencji w Klubie Żak w lipcu 2022 r.

 

Katarzyna Paluch jest performerką, tancerką i pedagogiem. Współtworzyła prace prezentowane na scenie międzynarodowej, m.in. Vanishing, Study on Fool's Paradise, O! i Alias. 2013-2019 pracowała w Teatrze O.de.la. Obecnie pracuje nad własnymi projektami artystycznymi i współorganizuje Festiwal DO w Gdańsku.

Aaron Lang jest niezależnym twórcą mieszkającym w Berlinie. Studiował architekturę i socjologię, a obecnie pracuje jako asystent naukowy na interdyscyplinarnych studiach magisterskich „Design&Computation” na TU i UdK Berlin. W 2021 roku był Juorem konkursu Solo Dance Contest.

BILETY

35 zł – bez zniżek / 30 zł - Karta Do Kultury* / 25 zł – bilet ulgowy* / 15 zł – Karta Tancerza*

Bilety ulgowe i zniżkowe są w sprzedaży wyłącznie w kasie Klubu Żak za okazaniem przed zakupem biletu ważnej legitymacji, Karty, Karnetu (*1 bilet na 1 legitymację / 1 Kartę / 1 Karnet). Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji. Bilety bez zniżek na koncerty i przedstawienia można nabywać w sklepie internetowym Klubu Żak: https://tickets.klubzak.com.pl/ Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom.

Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie.

Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca nie są numerowane.


Zasady rezerwacji

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, seanse filmowe należy odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert/przedstawienie/ seans filmowy.

Zarezerwowane bilety są sprzedawane w cenie obowiązującej w dniu faktycznego wykupienia zarezerwowanych biletów.

 

Kasa biletowa  

Kasa czynna od 15:00 do 21:00, w soboty i niedziele od 16:00 lub 30 minut przed pierwszym seansem.
Kontakt: tel. 58 344 05 73 w.117 (w godz. pracy kasy), kasa@klubzak.com.pl