10.10.2021
19:00
Klub Żak

mirroring

  • mirroring fot. Anna Zglenicka
  • mirroring fot. Anna Zglenicka

 MIRRORING / Hertz Haus

chor. i wyk.: Magdalena Kowala, Anna Zglenicka / współpraca artystyczna: Ulriqa Fernqvist, Peter Svenzon / muz.: Wojciech Wilk / premiera Klub Żak 20.08.2021 / 40 min

„Mirroring” to kolejny duet trójmiejskiego zespołu Hertz Haus, który ma na swoim koncie kilka znaczących produkcji. Wśród nich wyróżniają się „Solo na cztery kaski i stracony czas” w choreografii Anny Piotrowskiej – jednej z najbardziej rozpoznawalnych artystek polskiej sceny tańca oraz „102,5” – duet nagrodzony na konkursie SzoloDuo w Budapeszcie (1. miejsce i nagroda publiczności) oraz na tegorocznym 3,2,1.. taniec! w Krakowie i MyMove w Tarnowie.

 

BILETY

Bilety (obejmują wszystkie prezentacje danego dnia):
25 zł / 20 zł - Karta Do Kultury* / 15 zł – ulgowe* / 10 zł – Karta Tancerza*

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

Anna Zglenicka – absolwentka Teatrologii UG, i Intermediów na gdańskiej ASP. Studiowała Taniec w kulturze fizycznej na AWF-ie w Poznaniu. Zdobywa umiejętności i wiedzę na warsztatach tańca współczesnego w Polsce, Tel Awiwie i Londynie. W 2017 nagrodzona indywidualnym wyróżnieniem dla najlepszej tancerki na festiwalu „Otwórz Oczy” w Słupsku. Oprócz tańca zajmuje się sztukami wizualnymi.

 

Magdalena Kowala – rozpoczęła swoją drogę taneczną w Poznaniu, w Centrum Kultury Zamek w projektach łączących hip hop z tańcem współczesnym. Po przeprowadzce do Gdańska brała udział w spektaklach, realizowanych przez Sopocki Teatr Tańca oraz Teatr Znak. Interesuje się sceną taneczną Izraela, brała udział w warsztatach techniki ruchu Gaga w Tel Awiwie oraz w Londynie.