Pietrzyk/Świątek/Waszkiewicz

Pietrzyk/Świątek/Waszkiewicz

30 zł – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny – tylko w kasie Klubu
55 zł – zniżka* na Kartę do Kultury – tylko w kasie Klubu
60 zł – bez zniżek – w sklepie internetowym i w kasie Klubu

Ticket Information

30 zł , 55 zł, 60 zł
Buy ticket

Pietrzyk/Świątek/Waszkiewicz


  • 29.10.2021 | 21:30

  • The ensemble

    Pietrzyk/Świątek/Waszkiewicz / Mgnienie /  Młoda Polska

    Emil Pietrzyk - gitara elektryczna, aerofony / Ula Świątek – fortepian / Lila Waszkiewicz - skrzypce


O sobie mówią: „Wspólne muzykowanie rozpoczęliśmy w czerwcu roku 2019. Od tamtego czasu praktykujemy razem improwizację swobodną. W lutym 2021 roku udaliśmy się do Białej Synagogi w Sejnach, gdzie zrealizowaliśmy nagranie naszej pierwszej płyty pt. “mgnienie”. Nagraliśmy album w dialogu z ideą tego niezwykłego miejsca. Improwizacja swobodna jest punktem wyjścia naszych muzycznych działań, sposobem kontaktu z sejneńską synagogą i próbą słuchania jej przestrzeni, czasu. Zapis improwizacji jest więc w pewnym sensie też rysunkiem architektury samego budynku — odbiciem wysokości jego kolumn, wagą ciężaru gołych ścian i w końcu także długością sejneńskich ulic, które ruchliwie biegną wzdłuż synagogi. Nasza muzyka to konfrontacja z zarejestrowaną, wyodrębnioną chwilą, fantazja o kolejnym spotkaniu, tym razem ulotnym i zawartym pomiędzy słuchającym, materią miejsca i zaklętymi w niej dźwiękami. (…) Ula lubi Black Metal i Chorał Gregoriański, Lila codziennie słucha barokowych oper (głównie tych w języku włoskim), a Emil nie słucha żadnej muzyki oprócz swojej własnej. Improwizujemy swobodnie, abyście i Wy mogli poczuć się swobodnie. Nasza narracja muzyczna jest pozbawiona gatunkowych ram; reagujemy na siebie i za każdym razem kolektywnie tworzymy muzykę tu i teraz.”

Signed by: Młoda Polska

ORGANIZATOR

GDAŃSKI FESTIWAL TAŃCA

Maria Miotk
maria.miotk@klubzak.com.pl

facebook.com
/gdanskifestiwaltanca

KASA

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117.

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Płatność za bilety kartą lub gotówką. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym http://tickets.klubzak.com.pl/

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje należy odebrać (opłacić) w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 4 bilety na dany spektakl.

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Liczba biletów i karnetów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. Na przedstawieniach obowiązuje zakaz rejestracji i fotografowania profesjonalnym sprzętem.

Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie.