Jerzy Małek Group Gravity

Jerzy Małek Group Gravity

20 zł – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny – tylko w kasie Klubu
35 zł – zniżka* na Kartę do Kultury – tylko w kasie Klubu
40 zł – bez zniżek – w sklepie internetowym i w kasie Klubu

 

Ticket Information

Jerzy Małek Group Gravity


  • 11.10.2021 | 20:00

  • The ensemble

    Jerzy Małek Group / Gravity / Polska Scena Jazzowa

    Jerzy Małek – trąbka / Aga Derlak – fortepian / Wojciech Lichtański – saksofon / Krzysztof Pacan – bas / Sebastian Frankiewicz - perkusja

     


Album „Gravity” ukaże się w listopadzie tego roku. W skład zespołu wchodzą - jak mówi lider, trębacz Jerzy Małek „moi przyjaciele będący obecnie absolutną czołówką w polskim jazzie, posiadający swój indywidualny styl gry: pianistka Aga Derlak, saksofonista Wojciech Lichtański, basista Krzysztof Pacan i perkusista Sebastian Frankiewicz.” A my, mających jeszcze w pamięci świetny występ Krzysztofa Pacana na letniej edycji Festiwalu Jazz Jantar bardzo cieszymy się na ponowne spotkanie z basistą.

Jerzy Małek, wykładowca na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, współpracował m.in. z Michałem Urbaniakiem, Zbigniewem Namysłowskim czy  Wojciechem Karolakiem. Zadebiutował w 2000 roku krążkiem „By Five”, a w  kolejnych latach ukazało się sześć albumów artysty. Jest autorem ścieżki dźwiękowej do archiwalnych filmów „Huragan” z 1928 roku i „Głupiec tu był” z 1915 r., w 2012 roku był nominowany do nagrody Fryderyk w kategoriach Najlepszy Kompozytor Jazzowy i Jazzowy Muzyk Roku.

Signed by: Polska Scena Jazzowa

ORGANIZATOR

GDAŃSKI FESTIWAL TAŃCA

Maria Miotk
maria.miotk@klubzak.com.pl

facebook.com
/gdanskifestiwaltanca

KASA

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117.

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Płatność za bilety kartą lub gotówką. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym http://tickets.klubzak.com.pl/

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje należy odebrać (opłacić) w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 4 bilety na dany spektakl.

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Liczba biletów i karnetów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. Na przedstawieniach obowiązuje zakaz rejestracji i fotografowania profesjonalnym sprzętem.

Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie.