30.05.2021
20:15
Klub Żak

I NEED TO

  • Clemence Juglet fot. Mehmet Izdes

30.05.2021 / G.20.15

I NEED TO / Clémence Juglet / premiera

Bilety (na oba spektakle: Unbody/Hertz Haus oraz I need to/Clemence Juglet):

25 zł / 20 zł - Karta Do Kultury* / 15 zł – ulgowe* / 10 zł – Karta Tancerza*

Liczba miejsc biletowanych ograniczona do 50, udział w wydarzeniu przy zachowaniu dystansu i w masce.

Sprzedaż biletów i rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak od 10 maja:

- w dni robocze w godzinach od 15.00 do 21.00

- od 29.05.2021 także w soboty i niedziele od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem

Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117

Bilety bez zniżek można kupić w naszym sklepie internetowym:

https://tickets.klubzak.com.pl/  do wyczerpania puli lub do g.17.00 w dniu wydarzenia.

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na wydarzenie należy opłacić i odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dane wydarzenie. Liczba biletów w danej puli limitowana. Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Na wydarzeniach w Klubie Żak miejsca nie są numerowane.

Zasady sanitarne: Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do Klubu. Noszenie masek na terenie Klubu Żak jest obowiązkowe. Prosimy o zachowanie dystansu. Prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w holu kina (podstawowe dane widzów uczestniczących w wydarzeniach: imię i nazwisko, data i godzina wydarzenia, kontakt do uczestnika wydarzenia (nr telefonu), zgoda na przekazanie tych danych służbom sanitarnym w przypadku potwierdzenia obecności osoby z SARS-CoV-2 na danym wydarzeniu. Dane będą zbierane w celu poinformowania uczestników wydarzenia o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną. Formularze będą przechowywane przez 14 dni, a następnie niszczone.

W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

Solówka I NEED TO otrzymała pierwszą nagrodę na ubiegłorocznej edycji międzynarodowego konkursu Solo Dance Contest, który jest najważniejszą częścią Gdańskiego Festiwalu Tańca. Konkurs odbył się w wersji online, 30 maja będzie okazja, by zobaczyć solo na żywo.

Emocje i mechanizmy psychologiczne stanowiły główną oś licznych prac, z których co najmniej jedna poddaje się pandemicznej interpretacji. Jest to zwycięska etiuda Solo Dance Contest 2020, która zajęła I miejsce za inwencję i bogaty słownik ruchowy. „I need to” Clémence Juglet rozgrywa się w ciasnym pokoju, gdzie cierpi naprężone ciało, głodne ruchu i przestrzeni.”

Hanna Raszewska-Kursa / 2.09.2020


Clemence Juglet studiowała taniec w Paryżu I Nowym Jorku, brała udział w licznych konkursach tanecznych i choreograficznych. Wystąpiła w scenach tańca w filmie „Tancerka” („La danseuse”, 2016), wyświetlanym podczas festiwalu w Cannes. Tańczyła z zespołami Cie 131, Cie LA, Cie Sarah Adjou, Cie Anybody i The Collectif Ongaeshi. Zdobyła pierwsze miejsce w Solo Dance Contest 2020 podczas 12.Gdańskiego Festiwalu Tańca.