Chris Pitsiokos Solo

Chris Pitsiokos Solo

30 zł – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów, na Kartę Dużej Rodziny – tylko w kasie Klubu
55 zł – zniżka* na Kartę do Kultury – tylko w kasie Klubu
60 zł – bez zniżek – w sklepie internetowym i w kasie Klubu

Ticket Information

30 zł , 55 zł, 60 zł
Buy ticket

Chris Pitsiokos Solo


  • 22.10.2021 | 20:00

  • The ensemble

    Chris Pitsiokos / Young America / polska premiera

    Chris Pitsiokos – saksofon altowy


Po pierwszym koncercie Chrisa Pitsiokosa w Klubie Żak Czesław Romanowski pisał: Pitsiokos wydaje się nie przejmować modami, etykietkami, czy też opiniami na temat swojej muzyki. Nie czuje ograniczeń. Po prostu staje na scenie i robi swoje. Po pierwszym utworze, który wykonał wraz z kolegami z CP Unit pomyślałem sobie – dzisiaj to raczej bisu nie będzie. Albowiem czwórka Amerykanów zasunęła tak hałaśliwy, zgrzytliwy, zwalisty i intensywny utwór, że nie wszyscy w pierwszych rzędach (a być może i w następnych) dotrwali nawet do jego połowy. Uwaga spojler! - bardzo się myliłem, bis nastąpił. Bowiem szaleństwo CP Unit jest tak odświeżające, oczyszczające i w jakimś sensie urzekające, że – będąc otwartym na wielce przecież opresyjne dźwięki – nie sposób mu nie ulec.

ORGANIZATOR

GDAŃSKI FESTIWAL TAŃCA

Maria Miotk
maria.miotk@klubzak.com.pl

facebook.com
/gdanskifestiwaltanca

KASA

Sprzedaż biletów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00). Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 – w.117.

Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom oraz emerytom i rencistom – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji.

Płatność za bilety kartą lub gotówką. Bilety bez zniżek można nabywać w naszym sklepie internetowym http://tickets.klubzak.com.pl/

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje należy odebrać (opłacić) w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 4 bilety na dany spektakl.

Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Liczba biletów i karnetów w danej puli limitowana. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, miejsca nie są numerowane. Na przedstawieniach obowiązuje zakaz rejestracji i fotografowania profesjonalnym sprzętem.

Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie.